Temizmama Seninle Güzel Fotoğraf Yarışması Nedir?

İnternet sitemizin “köpek mamaları”, “kedi mamaları” ve “temiz reyonlar” sayfalarının manşet alanlarında fotoğrafına yer verdiğimiz her üyemize 15 kg mama hediye!

Katılım formunu doldurarak, fotoğrafları özel jürimiz tarafından her hafta yayına seçilen 9 fotoğraf 1 hafta boyunca sayfalarımızda yayınlanır ve fotoğrafların sahibi katılımcılarımız dilediği kuru mamamızdan 15 kg almaya hak kazanır.

Fotoğrafları yayınlanan katılımcılarımızın ödülleri, fotoğraflarının yayınlandığı hafta Çarşamba günü kargoya verilir.

Yarışmaya Katılım Nasıl Yapılır?

Son 3 ayda herhangi bir siparişi bulunan dostlarımız yarışmamıza katılım sayfasındaki kısa formu doldurarak ve fotoğraflarını sistemimize yükleyerek katılımlarını gerçekleştirirler. Yarışmamıza katılımda herhangi bir süre kısıtlaması yoktur ancak her katılımcı her hafta en fazla 3 fotoğraf yükleyebilir..

Jüri Nasıl Seçim Yapacak?

Katılımcılarımızın fotoğraflarını jürimiz her hafta konuya uygunluk, kuralları ihlal etmeme ve teknik özellikler kriterlerinde değerlendirerek seçmektedir. Her hafta yayınlanacak toplam 9 fotoğraf aylık veya haftalık takvimde açıklanabilir. Seçilen fotoğraflar yayına hazırlandıktan sonra katılımcıların isimleri yayın programı sayfasına eklenecektir. Yayınlanmayan fotoğraflar aynı dönem içinde daha sonraki haftalarda seçilme şansına hala sahiplerdir.

Merhaba

Dostumla Kış Günleri

Haftalık Katılım Hakkınız:3

Son 90 günde alışveriş: Yok

KATILIM KOŞULLARI