BonaCibo Adult Dog HE Yüksek Enerjili Yetişkin Köpek Maması

Tüm ırklardan aktif yetişkin köpekler için hazırlanmıştır.

BonaCibo Yüksek Enerjili Yetişkin Köpek Maması; içeriğindeki artırılmış seviyeli protein ve yağlar ile yüksek aktivite ve devamlı egzersizi destekler.

Paket Fiyat Adet
15 Kg
14 gün önce üretildi
102,75
0

BonaCibo Adult Dog High Energy, içeriğindeki artırılmış seviyeli protein ve yağlar ile yüksek aktivite ve devamlı egzersizi destekler.

İÇİNDEKİLER:Kurutulmuş Tavuk Proteini (%36), Baldo Pirinç (%20), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu (%6), Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini tozu, Avizeağacı özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği tozu.

YÜKSEK PERFORMANS

Aktif köpeklerin uzun süreli egzersiz ve çalışmaya bağlı olarak artan enerji ve özel besinsel ihtiyaçlarını karşılayan BonaCibo Adult Dog High Energy aynı zamanda köpeklerinizin yüksek performans elde edebilmesini sağlamak üzere optimum miktarlarda yağ asitleri, aminoasitler ve mineraller içermektedir.

EKLEM SAĞLIĞI

Artırılmış doğal glukozamin ve kondroitin içeriği ile aktif köpeklerde esnek ve sağlıklı eklemler için kıkırdak sağlığının korunmasını destekler.

BAĞIŞIKLIK DESTEĞİ

BonaCibo Adult Dog High Energy içeriğindeki doğal prebiyotik lifler, bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini sağlar ve patojenlerin zararlı etkisini azaltır, böylece bağışıklık sistemini destekler ve sindirimin optimize edilmesine yardımcı olur.

İDEAL KİLO

BonaCibo Adult Dog High Energy, köpeğinizin ideal vücut ağırlığını koruyarak uzun bir yaşama ve sağlıklı bir metabolizmaya sahip olabilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir.

SAĞLIKLI SİNDİRİM SİSTEMİ

Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile BonaCibo Adult Dog High Energy maksimum sindirimin sağlanmasını temin etmek üzere formüle edilmiştir.

DERİ VE TÜY SAĞLIĞI

BonaCibo Adult Dog High Energy, sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemek üzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş, Omega-6 : Omega-3 yağ asitleri oranı dengelenmiş özel içeriğe sahiptir.

KAS SAĞLIĞI

Kas ve yağsız vücut kitlesi gelişimini desteklemek üzere en uygun A vitamini ve niyasin seviyeleri ile takviye edilmiştir.

DENGELİ VİTAMİN VE MİNERALLER

Hızlanan metabolizma seviyesini desteklemek ve gün boyu sürekli enerji üretimini sağlamak için optimal düzeyde vitamin ve iz mineraller içermektedir.

Beslenme Tablosu

Yağ İçeriği

Protein

D3 Vitamini

E Vitamini

A Vitamini

Analitik Bileşenler
Protein % 28,00
Yağ İçeriği % 15,00
Ham Kül % 8,00
Ham Selüloz % 2,50
Omega 6 % 3,70
Omega 3 % 0,75
Beslenmeye Bağlı İlaveler
Vitamin A 30000,00 IU/Kg
Vitamin D3 1800,00 IU/Kg
Vitamin E 440,00 mg/Kg
Vitamin C 190,00 mg/Kg
Niyasin 24,00 mg/Kg
Bakır (Sülfat olarak) 18,00 mg/Kg
Çinko (Sülfat olarak) 95,00 mg/Kg
Çinko (Şelat olarak) 25,00 mg/Kg
Manganez (Sülfat olarak) 30,00 mg/Kg
Selenyum (Selanit olarak) 0,30 mg/Kg
Glukozamin 1200,00 mg/Kg
Kondroitin 800,00 mg/Kg

2
Vade Farksız
Taksit


2+3
5
Vade Farksız
Taksit

*5 taksit kampanyasından 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde faydalanabilirsiniz.

3
Vade Farksız
Taksit


2
Vade Farksız
Taksit


2
Vade Farksız
Taksit500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.


500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.


500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.


500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.


500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.

Bankalar, sitemizden yapılan kredi kartı ödemelerinde aidat ücreti alınmayan kartlar, ticari statüye sahip kartlar gibi bazı koşullarda artı taksit ve chip para kampanyalarından hariç tutabilmektedir.

  • Kargo firmalarının teslimat ağı dışında kalan adreslere sipariş vermeniz halinde, ürünlerinizi en yakın ilgili kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir.
  • Teslimat adresinizin kargo dağıtım ağı içerisinde olup olmadığını, en yakın yetkili kargo şubesinden öğrenebilirsiniz.
  • Teslim süresi 3 iş günüdür. Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil sonrası kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Sabah saat 10:00 kadar verilen kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneği ile ödenen siparişler aynı gün, sabah saat 10:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilecektir.
  • UPS KARGO ile Cuma günü 10:00'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. (UPS Kargo'nun Türkiye genelinde Cumartesi günü hizmet vermemesi nedeniyle.)