Teslimat ve İade | Temizmama

Sorularınızı Müşteri Hizmetleri birimimize iletişim formu üzerinden iletmek için tıklayınız.

Siparişin Teslimat Süresi

temizmama.com sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön alanda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size gönderilmesi gereklidir. Ödeme onayının alınmasına istinaden Pazartesi – Cuma günleri 12:00 ‘ye , Cumartesi günü 10:00 a kadar verilen siparişler aynı gün anlaşmalı kargolara verilir ve ürünlerin kargo şubesine ulaşmasına istinaden beklenmeyen kargo şubesi yoğunlukları dışında 3-4 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Hafta Sonu Siparişleri

Cumartesi günü sabah 10:00 'dan önce verilen ödemesi yapılmış siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günü 10:00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından Salı gününden önce adresinize ulaşmayacaktır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. temizmamaExpress ile hizmet verdiği bölgeler içerisinde vereceğiniz siparişlerinizi ek hizmet ücreti ödeyerek Pazartesi teslim alabilirsiniz.

Havale

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.

Alıcı Bilgileri

temizmama.com 'dan vermiş olduğunuz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı" ve "Alternatif Alıcı" kısımları dikkatlice doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcı yada alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alınabileceğini unutmayınız.

Adres Bilgileri

Siparişin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. İSTANBUL (Adalar) ve ÇANAKKALE (Bozcaada,Gökçeada) adreslerine gönderimlerimiz sadece ARAS KARGO ile yapılmaktadır.

Hatalı ve Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisi yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal firmamızla irtibata geçiniz.

İade

  • İade edilecek ürünler teslim edilen kargo şirketimiz ile gönderilmelidir.
  • Cayma süresi içerisinde yapılan ürün iadelerinde kargo ücreti firmamıza aittir.
  • Ambalajı yırtık, kutusu açılmış, kullanılmış ya da tekrar satılmayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri geri alınmaz.

İptal

Siparişleriniz kargoya teslim edilmeden 0 850 222 1 869 nolu telefonumuzdan arayarak veya info@temizmama.com e-posta adresine mesaj göndererek sipariş iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iade işlemleri kargodaki ürünlerin geri çağrılmasından sonra yapılabilecektir.