Soslu Dana Etli Yaş Yetişkin Köpek Maması 

Ordan, şuraya nakliye depo masrafı yok. Her bölgede ordu gibi plasiyerler, araçlar yok. Raf bedelleri, toptancılar, komisyoncular, satıcılar yok...

Paket Fiyat Adet
400 gr x 6 Adet
(1 Adet = 3,25 )
19,5
0
400 gr x 12 Adet
(1 Adet = 3,25 )
39
0

Yetişkin Köpekler için lezzetine doyum olmayan, zengin et içeriği ve tamamen doğal besinlerle,

DANA ETLİ (Biftekli) YAŞ MAMA - SOSLU 400 gr.

İçindekiler: Et ve et ürünleri (toplam et içeriği (en az-en çok) %44-%48), Dana eti (en az %7,5), Bitkisel ürünler, Vitaminler, Mineraller.

Dana etli yaş mamamız, zengin et içeriği ve tamamen doğal besinlerle köpeklerimizin, ideal canlı bir vücut yapısında, aktif ve sağlıklı uzun bir yaşam sürmelerini sağlayacak şekilde formüle edilmiştir.
Parlak tüy yapısı ve nemli bir deri oluşumu için Omega-3 ve Omega-6 seviyeleri arttırılarak oranları hassasiyetle dengelenmiştir.
Metabolizmayı ve bağışıklık sistemini destekleyerek hastalık riskini en aza indirgemek üzere vitamin ve mineral seviyeleri arttırılmıştır.
Renklendirici, tatlandırıcı veya koruyucu maddeler kullanılmamıştır.
Birçok yaş mamanın aksine, sadece konservenin üzerinde yazan et çeşidinin kokusunu hissedeceksiniz.

Temizmama.com'un yaş mama ile buluşması;

Üzerine Temizmama.com yazabileceğimiz yaş mamaları bulabilmek için iki sene boyunca, Süper Premium başlığı altında satılan mamaların üretildiği, Dünyada önde gelen yaş mama tesislerini dolaştık,

Gittiğimiz fabrikalarda, hep önümüze gelen listede; Standart, Premium veya Süper Premium yaş mamalar arasında seçim yapmamız istendi,

Türkiye'de satılan diğer ürünlerle rekabet edebilmemiz için düşük kalitede yaş mamalar önerildi.

Fakat biz, bazı ithalatçıların zihniyeti ile nasıl ucuza alıp pahalıya satarız diye düşünmedik.

Daha iyisi olsun, en iyisi olsun diye tutturduk!

Çünkü biz ürünlerimizi doğrudan size satıyoruz.

15 km mesafede, İzmir limanından alıp size kargo ile gönderiyoruz.

Oradan, şuraya nakliye depo masrafı yok. Her bölgede ordu gibi plasiyerler, araçlar yok. Raf bedelleri, toptancılar, komisyoncular, satıcılar yok. Lütfen mamalarımızı satın diye dağıtılan hediyeler, promosyon giderleri yok. Haliyle mamaların üzerine binen anormal satıcı karları yok..

Bunlara rağmen fiyatlarımızın diğer bazı konserve mamalara yakın olmasının nedeni ise yüksek kalite ve lezzet farkından doğmaktadır.

Gururla üzerine Temizmama.com yazdığımız, tam ve dengeli besinlerle, sağlık ve lezzeti beraberce doldurduğumuz konservelerimizin fiyatı, Avrupa'da dahi aynı kalitede olan birçok yaş mama konservenin ¼ fiyatına dostlarımızın afiyetine sunuyoruz.

Britanya'nın güney batısında, Galler bölgesinde, özenle seçilen Taze Etlerin; sağlıklı, besleyici, enfes lezzetinin dostunuzu nasıl kendinden geçirdiğini gördüğünüzde ve sağlıkla parlayan tüylerini okşadığınızda ne anlatmak istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

Analitik Bileşenler
Protein % 8,00
Yağ İçeriği % 5,00
Ham Kül % 2,80
Ham Selüloz % 0,60
Su İçeriği % 80,00
Beslenmeye Bağlı İlaveler
Vitamin A 2250,00 IU/Kg
Vitamin D3 328,00 IU/Kg
Vitamin E 26,00 mg/Kg
Bakır (Sülfat olarak) 9,60 mg/Kg

2
Vade Farksız
Taksit


2+3
5
Vade Farksız
Taksit

*5 taksit kampanyasından 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde faydalanabilirsiniz.

3
Vade Farksız
Taksit


2
Vade Farksız
Taksit


2
Vade Farksız
Taksit500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.


500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.


500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.


500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.


500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.

Bankalar, sitemizden yapılan kredi kartı ödemelerinde aidat ücreti alınmayan kartlar, ticari statüye sahip kartlar gibi bazı koşullarda artı taksit ve chip para kampanyalarından hariç tutabilmektedir.

  • Kargo firmalarının teslimat ağı dışında kalan adreslere sipariş vermeniz halinde, ürünlerinizi en yakın ilgili kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir.
  • Teslimat adresinizin kargo dağıtım ağı içerisinde olup olmadığını, en yakın yetkili kargo şubesinden öğrenebilirsiniz.
  • Teslim süresi 3 iş günüdür. Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil sonrası kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Sabah saat 10:00 kadar verilen kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneği ile ödenen siparişler aynı gün, sabah saat 10:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilecektir.
  • UPS KARGO ile Cuma günü 10:00'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. (UPS Kargo'nun Türkiye genelinde Cumartesi günü hizmet vermemesi nedeniyle.)