Sektörün Kısa Bir Tarihi ve Neden Biz Taşlanıyoruz!

Mama satışları, eskiden ve şimdi gerileyen düzene göre: İthalatçının, mama alan Pet Shop'lara, Veteriner Kliniklerine, hediyeler ve büyük kar farkı vererek, dağıtması şeklindeydi. Bu yerler kullanıcıyı arttırmak için hiç bir gayret sarfetmiyorlardı. Mamalar bu durumda çok pahalı oluyordu. Hala gelişmelerden habersiz tüketicilerimizin çoğu 160TL/15kg fiyatlardan mama almaya devam etmektedirler.

Biz imalatçı ve ürünümüzü Avrupa mamalarının çoğunun üstünde bir kaliteyle üreten bir firma olarak, Pet-food sektörünü genişletmek, artan tüketici ile sektörü kuvvetlendirmek zorundaydık.

Kaliteyi bozmadan daha da iyileştirerek, fiyatları düşürmeye başladık ve tüketiciye karsı sorumluluğu biz aldık. Tüketici bizi tahmin edilemeyecek bir şekilde destekledi. Avrupa'da görülemeyen bir destek sağladık. Biz memleketimize has olan duygusallıkla tüketiciden gelen mektupları ağlayarak okuduk. Hiçbir tüketicimizden şikayet almadık.

Mamalarda kaliteyi düşürmemek için pet-shop ve veteriner kliniklerine mamalarımızı, tüketicimize ait satış fiyatlarımızla vermek zorunda kaldık. Buna çok kızıldı.

Ve karalama kampanyaları başlatıldı !

Vicdanı hür olan bir vatan evladının, yükselen bir yerli sanayi aleyhine haksız yere çamur atmaması gerekir. Türkiye'mizde Pet-food beslenme uzmanı olmadığı için, bizim formüllerimizi dış kaynaklı uzmanlar yapmaktadır. Bu uzmanlar aynı zamanda ülkemizde değerinin çok üzerinde fiyatlara satılan ithal mamaların yapımında da bulunmuşlardır.

Bize iftira edenlerin, hangi beslenme uzmanı yetiştiren okuldan mezun olduklarını bilmiyoruz. Herhalde ofislerinde bu diplomalar asılıdır.

Veterinerlik Fakültesi, kıymetli varlıklarımızın hastalıklarını tespit ve tedavi etsinler diye Veterinerlerimizi yetiştirmektedirler.

Ülkemizde hekimlik görevini icra eden değerli Veterinerlerimizi tenzil ederek, iftira kampanyası şeklinde ve Türk firmalarını kötüleyerek veterinerlik yapmak, kimseye bir şey kazandırmaz. Bu tip insanlar zamanla cemiyet içerisindeki yerlerini kaybedeceklerdir.

Sayın Tüketicilerimize Tavsiyemiz

MAMA ALIRKEN;

DOSTUNUZDAN BAŞKASINI DİNLEMEYİNİZ!

Çünkü onlar; kaliteyi, tazeliği ve lezzeti size herkesten daha iyi anlatacaklardır.

Bu vesile ile velinimetimiz müşterilerimizin sayın sahiplerine şunu iletmek isteriz;

Biz mamalarımızı vazgeçilmez dostlarımız MÜŞTERİLERİMİZE yapıyoruz. Biz vicdanen huzur içindeyiz, yerimiz yurdumuz Türkiye'de. Her zaman hesap vermeye, yaptıklarımızı göstermeye hazırız. Müşterilerimizin sahiplerinin de huzur içinde olmalarını ve zaman zaman internet ortamında haksız ve kötü niyetli kişilerce yapılan değerlendirmelere itibar etmemelerini ve gereken cevabı vermelerini temenni ederiz. Tesisimiz tüm üyelerimize açıktır.

Biz ve sizler harpte, sulhta hep beraberiz, BİZE GÜVENİN...

Temizmama.com ailesi