Kennel Adult Dog Yetişkin Köpek Maması

Kalite ile ekonomik fiyatın bir araya getirildiği Kennel, besin değeri yüksek hammaddeler ile hazırlanmıştır.

Paket Fiyat Adet
15 Kg
27 gün önce üretildi
59,5
0

Tavuk & Balıklı Yetişkin Köpek Maması

Doğal gıdalar ile beslenen ve günlük olarak soğutmalı araçlar ile toplanan tavuklardan elde edilen dehidre Tavuk Eti (Tavuk Eti Unu) ile dünyanın en zengin DHA ve EPA (Omega 3) seviyesi olan ve Karadeniz sularımızdaki bütün hamsiden üretilen dehidre Hamsi Eti (Hamsi Eti Unu) ve Hamsi Yağının, Türk mutfaklarının vazgeçilmez lezzeti Baldo Pirinç ve zirai ilaç kullanılmadan memleketimizde, kendi arazilerimizde üretilen doğal mısır ile buluşması sonucu sağlıklı besinlerle köpeklerimizin afiyetine en taze şekilde sunulan enfes Kennel.

İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini, Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler
(ÜRÜNLERİMİZDE DOMUZ ETİ VE TÜREVLERİ BULUNMAMAKTADIR)

Dostlarına değer veren hayvanseverler için ekonomik fiyatlar ile kalitenin bir araya getirildiği Kennel , fazla miktarda mama tüketen sevimli dostlarımız için yüksek kalitede hammaddeler kullanılarak hazırlanmaktadır.
Kennel, gerekli olan tüm besinleri içermesine rağmen, daha az hareketli ve enerji gereksinimleri daha düşük olan köpekler için idealdir.
Bağışıklık sistemini güçlendiren ve tiyamin gibi B vitaminlerini içeren. glutamik asit içeriğiyle köpekler için çekici bir lezzete sahip olan bira mayası kullanılmaktadır.
Eklemlerin içinde kıkırdak üretimine yardımcı doğal bir besin maddesi olan glucosamine ve chondroitin ile zenginleştirilmiştir.
Optimum seviyedeki Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri oranları küçük dostunuzun kısa bir sürede nemli ve sağlıklı bir deri yapısına ve parlak tüylere sahip olmasını sağlayacaktır.
Kennel formülümüzde, ödenen paranın tamamı, mamanın içeriğine harcandığından, müşterilerimizin sahipleri verdikleri paranın tam olarak karşılığını alabilmektedir.

Mükemmel lezzetin kaynağı tazelik ve kalite...

İçerdiği yüksek kaliteli Tavuk Unu, Balık Eti Unu, Pirinç ve Mısır (hayvansal ve bitkisel protein kaynakları) ile köpeklerin güçlü kaslara, sağlıklı organlara ve kuvvetli yapıya sahip olmasına yardımcı olur.

İçerdiği taze Tavuk Yağı ve Balık Yağı ile …

Eğitime tabi tutulan veya yüksek aktiviteli yetişkin köpeklerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlar.

Dengelenmiş Vitamin ve Mineral içeriği ile...

Bağışıklık sisteminin güçlenmesini destekleyerek yetişkin köpeklerin hastalıklara karşı direnç kazanmasına yardımcı olur.

Sağlıklı deri ve parlak tüyler...

Omega-3 ve Omega-6 yağ asitlerince zengin Tavuk Yağı ve Balık Yağı içeren Kennel Adult Dog Formula yetişkin köpeklerin sağlıklı deri ve parlak tüylere sahip olmasını destekler.

Daha az ve kuru dışkı için yüksek sindirilebilirlik...

Daha az ve kuru dışkı atılımı için sindirilebilirliği yüksek içerikle hazırlamaktadır.

Besinsel lifler ve sağlıklı bir sindirim sistemi...

Lifli besinler ile zenginleştirilmiş içeriği ile hazmı kolaylaştırır, sindirim için kullanılan enerjiden yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrufu sağlar.

Sağlıklı bir yaşam için dengeli beslenme...

Dengelenmiş protein ve yağ kompozisyonu ile profesyonelce hazırlanan Kennel Adult Dog Formula ile yetişkin köpeklerin kilo kontrolü sağlanırken kas sağlığı korunmasına yardımcı olur.

COGL-P; kemik ve eklem sağlığında etkin...

İçerdiği doğal Glucosamine ve Chondroitin kaynakları ile eklem ve kemik sağlığını destekler.

Tartarsız ve sağlıklı dişler...

Kalsiyum, fosfor ve diğer minerallerce zenginleştirilmiş özel içeriği ve tanecik yapısı ile köpeklerin diş sağlığı korunurken, tartar oluşumunu yavaşlatır.

Beslenme Tablosu

Yağ İçeriği

Protein

D3 Vitamini

E Vitamini

A Vitamini

* 15 Kg'lık paketinde özel fermuar sistemi bulunmamaktadır.

Analitik Bileşenler
Protein % 20,00
Yağ İçeriği % 10,00
Ham Kül % 9,00
Ham Selüloz % 4,00
Omega 6 % 3,40
Omega 3 % 0,70
Beslenmeye Bağlı İlaveler
Vitamin A 20000,00 IU/Kg
Vitamin D3 1200,00 IU/Kg
Vitamin E 320,00 mg/Kg
Vitamin C 120,00 mg/Kg
Bakır (Sülfat olarak) 10,00 mg/Kg
Çinko (Sülfat olarak) 60,00 mg/Kg
Çinko (Şelat olarak) 20,00 mg/Kg
Manganez (Sülfat olarak) 12,00 mg/Kg
Selenyum (Selanit olarak) 0,16 mg/Kg
Glukozamin 600,00 mg/Kg
Kondroitin 400,00 mg/Kg

2+2
4
Vade Farksız
Taksit

*4 taksit kampanyasından 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde faydalanabilirsiniz.

2+3
5
Vade Farksız
Taksit

*5 taksit kampanyasından 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde faydalanabilirsiniz.

3
Vade Farksız
Taksit


2
Vade Farksız
Taksit500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.


500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.


500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.


500 TL ve üzeri siparişlerde kullanılamamaktadır.

Bankalar, sitemizden yapılan kredi kartı ödemelerinde aidat ücreti alınmayan kartlar, ticari statüye sahip kartlar gibi bazı koşullarda artı taksit ve chip para kampanyalarından hariç tutabilmektedir.

  • Kargo firmalarının teslimat ağı dışında kalan adreslere sipariş vermeniz halinde, ürünlerinizi en yakın ilgili kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir.
  • Teslimat adresinizin kargo dağıtım ağı içerisinde olup olmadığını, en yakın yetkili kargo şubesinden öğrenebilirsiniz.
  • Teslim süresi 3 iş günüdür. Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil sonrası kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Sabah saat 10:00 kadar verilen kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneği ile ödenen siparişler aynı gün, sabah saat 10:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilecektir.
  • UPS KARGO ile Cuma günü 10:00'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. (UPS Kargo'nun Türkiye genelinde Cumartesi günü hizmet vermemesi nedeniyle.)