temizmama.com taze mamanın adresi

Taze mama

Çağatay’ın doğrudan satış stratejisi sayesinde ürettiği mamalar, üretim tarihinden sonra en fazla 2 ay içerisinde dostlarımızla buluşmaktadır. Bu tazelik temizmama.com ’daki mamalar ile beslenen dostlarımızın en büyük avantajlarından biridir.

Taze mama

Taze MamaTazelik
"Sağlık" tır.

Mama paketlerinin içerisinde kalan hava, zamanla, içeriğinde hayvansal protein ve yağ bulunan mamanın; okside olmasına, acılaşmasına neticesinde ise toksinler oluşarak bozulmasına neden olmaktadır.

Özellikle sıcak iklimlerde, uzun süre bekleyen mamalarda, bozulmayı geciktirmek için yüksek oranda koruyucular kullanılmaktadır.

Fakat taze olarak tüketilen bir mamada ise çok daha az oranda kullanılan koruyucuların, dostunuzun sağlığına bir zararı olmayacağı gibi tüketilen mamanın maliyetini de düşürecektir.

Taze Mama Tazelik
"Lezzet" tir.

Göndermiş olduğunuz maillerde; kedinizin ya da köpeğinizin “pahalı bir XX marka mamayı yemedi fakat bizim mamamıza bayıldığını, bizim mamamızı çok beğendiğini” nazik yazılarınızda belirtmişsiniz.

Peki, hiç siz almış olduğunuz mamanın üretim tarihine baktınız mı?

İçeriğinde sadece bitkisel yağ ve protein olan, ağzı kapalı bir cipsi veya kurabiyeyi, üretim tarihinden itibaren 3 ay içerisinde tükettiğinizde kıtır kıtır ve lezzetlidir. Peki ya 1 yıl sonra?

Bu soruları kendinize sorduğunuzda bize yazmış olduğunuz yazıların nedenlerini zaten kendiniz cevaplayacaksınız.

Taze MamaTazelik
"Vitamin" dir.

Vitaminlerin yaşam kalitesindeki yeri, herhalde günümüzde tartışılmayacak bir konudur.

Peki siz üretim tarihinden itibaren 6 ay bekleyen bir mamanın %30 ila %90 arasında vitamin kayıplarına uğradığını biliyor muydunuz?

3 aylık mama içerisindeki vitamin durumu

6 aylık mama içerisindeki vitamin durumu


Satış politikaları, uzun nakliye, depolama ve rafta bekletme süreleri gereği size öğretilmek istenmeyen, mamalarda tazeliğin avantajlarını artık herkesten iyi biliyorsunuz.