Bonacibo yetişkin köpek mamaları arasındaki farklar nelerdir?

Bonacibo yetişkin köpek mamaları arasındaki farklar nelerdir?

Özel yetişkin mamalarımızın tümü, sağlıklı ve diri bir vücut kondisyonu temin edecek şekilde formüle edilmiştir. Formüllerimiz, mükemmel deri ve tüy sağlığı için, yüksek oranda omega 3 yağ asitleri içermektedir. Sağlıklı dışkı atılımını sağlayan, bağırsak sağlığını destekleyen ve sindirime yardımcı olan prebiotikler ile takviye edilmiştir.

Bonacibo Yetişkin ve Bonacibo Taze Kuzu Etli mamalarımız, tüm ırklardan yetişkin köpeklerin, tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Dostlarımız, ergin hayatları boyunca, bu mamalar ile beslenebilir. Bazı köpekler, değişik tatlar tercih edebilmektedir, böyle durumlarda, iki protein kaynağı arasında hiçbir problem yaşanmadan geçiş yapılabilir.

Yüksek Enerjili Yetişkin Köpek Maması, ekstra enerjiye ihtiyaç duyan aktif köpekler için idealdir. Bu mamanın içeriğine, Sağlıklı ve esnek eklem yapılarını oluşturmak için, yüksek oranda glukosamin ve kondritin takviyesi yapılmıştır. Aktif yaşam tarzını optimize edecek seviyede, ekstra vitaminler, mineraller ve nükleotitler ile zenginleştirilmiştir. .

Bonacibo Form, yaşlı veya kilo vermesi gereken, daha az enerjiye ihtiyaç duyan, düşük aktiviteli köpekler için üretilmiştir. Bonacibo Form ,diğer yetişkin mamalarımızda olduğu gibi, yüksek kalitede içeriğe sahiptir ve kilolu köpekler için belirli bir süre kullanılabilir ve sağlıklı vücut kondisyonuna ulaşıldığında farklı bir mamaya geçiş yapılabilir.

Bonacibo Form, yaşlılık döneminde, büyük ırk köpekler için 7, küçük ırk köpekler için ise 10 yaşından sonra verilebilir.

Köpekleriniz İçin