Bonacibo Yavru Köpek Maması ve Bonacibo Yüksek Enerjili Yavru Köpek Maması arasındaki farklar nelerdir?

Bonacibo Yavru Köpek Maması ve Bonacibo Yüksek Enerjili Yavru Köpek Maması arasındaki farklar nelerdir?

Her iki mama formülü de, büyüme ve gelişme evresinde olan yavru köpeklerin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiştir.

Yavru köpek mamalarımızda belirlenen mineral dengesi, kas gelişimini optimize etmek, sağlıklı kemik gelişimi sağlamak ve doğru amino asit profilini oluşturmak amacı ile hassas bir şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca, Vücudun süreklilikte doğru bir şekilde gelişmesi ve metabolizmaya destek olması için vitaminler yüksek oranda arttırılmıştır.

Bonacibo Yavru Köpek Maması; tüm ırktan yavru köpekler için idealdir.

Bonacibo Yüksek Enerjili Yavru Köpek Maması formülü, dışarıda bakılan ve aktif olan tüm köpekler için uygundur ve bu mamanın enerji seviyesi Bonacibo yavru köpek mamasına nazaran çok daha yüksektir. Aynı zamanda gelişmekte olan eklemleri desteklemek için Kondroitin ve Glukozamin düzeyleri yükseltilmiştir. Ayrıca vitamin ve mineral seviyeleri metabolizmayı desteklemek için arttırılmıştır.

Yavrunuzun Sütten kesilmesinden itibaren, Bonacibo yavru köpek mamasını ve Bonacibo yüksek enerjili yavru köpek mamasını, küçük ırklarda 8-10 ay a kadar ve büyük ırklarda ise 12-14 ay a kadar kullanabilirsiniz.

Her iki yavru maması da daha uzun süre kullanılabilir, bunun dostunuza hiçbir zararı olmayacaktır. Fakat, yetişkinlik döneminde, yavru köpek maması, kilo ve vücut gelişimi gözlenerek ve kontrollü bir şekilde verilmelidir.

Hamile ve emziren köpeklerde, arttırılmış enerji ve vitamin içeriği nedeniyle, Bonacibo Yüksek Enerjili Yavru Köpek Maması kullanılması çok daha uygun olacaktır. Hamile köpekler, gebeliklerinin üçte biri olan son 20 gün bu mama ile beslenmelidir. Yavrulama sonrasında ise yüksek enerjili yavru köpek maması, süt üretimini sağlayacak olan enerjiyi ve mineralleri fazlasıyla içerdiğinden, sütten kesime kadarki süreçte anneye rahatlıkla verilebilir.

Köpekleriniz İçin