Kucho Adult Dog
Tavuklu Yetişkin Köpek Maması


Kucho sindirilebilirliği yüksek hammaddeler ile, köpeğinizin sağlıklı beslenmesi ve günlük aktivitesi için gerekli tüm ihtiyacını karşılamak üzere hazırlanmış ekonomik seri köpek mamasıdır.

Paket Fiyatı Adet
15 Kg 52,25  Sepete Ekle
1
1
1
1
gün önce üretildi.

Kucho Adult Dog Tavuklu Yetişkin Köpek Maması

Tavuk & Balık & Deniz ürünleri ile lezzetine doyum olmayan Yetişkin Köpek Maması

Doğal gıdalar ile beslenen ve günlük olarak soğutmalı araçlar ile toplanan tavuklardan elde edilen dehidre Tavuk Eti (Tavuk Eti Unu) ile dünyanın en zengin DHA ve EPA (Omega 3) seviyesi olan ve Karadeniz sularımızdaki bütün hamsiden üretilen dehidre Hamsi Eti (Hamsi Eti Unu) ve Hamsi Yağının, Türk mutfaklarının vazgeçilmez lezzeti Baldo Pirinç ve zirai ilaç kullanılmadan memleketimizde, kendi arazilerimizde üretilen doğal mısır ile buluşması sonucu sağlıklı besinlerle köpeklerimizin afiyetine en taze şekilde sunulan enfes Kucho.

İçindekiler:
Kurutulmuş Tavuk Yağı (%28), Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligosakkaritler.
(ÜRÜNLERİMİZDE DOMUZ ETİ VE TÜREVLERİ BULUNMAMAKTADIR)

  • Kucho, yüksek protein, ilave vitamin ve mineral içeriği ile daha düzenli egzersiz yapabilen yetişkin köpekler için üretilmiştir.

  • Optimum seviyedeki Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri oranları dostunuzun kısa bir sürede nemli ve sağlıklı bir deri yapısına ve parlak tüylere sahip olmasını sağlayacaktır.

  • Kucho formülümüzde, ödenen paranın tamamı, mamanın içeriğine harcandığından, müşterilerimizin sahipleri verdikleri paranın tam olarak karşılığını alabilmektedir.

  • Kucho paketleri, mamamın tazeliğini maksimum düzeyde koruma amaçlı seçilmiştir. Vakumlama sistemi ile paketin içerisindeki hava alındıktan sonra ısıl işlem ile paket ağzı kapatılmakta ve her kullanımdan sonra mamanın hava ile temasını kesebilmek için fermuar sistemi kullanılmaktadır.

  • Her defasında, paketin içerisinden mamayı aldıktan sonra, paketin içerisindeki havayı çıkartarak fermuarı kapamanız, mamanın tazeliğini daha uzun süre korumanızı sağlayacaktır.


Kemik ve Eklem Gelişimi
İçerdiği doğal Chondroitin ve Glucosamine, eklem, kıkırdak ve kemik sağlığını destekler.

Sağlıklı ve Parlak Tüyler
Omega-3 ve Omega-6 yağ asitlerince zengin Tavuk Yağı ve Balık Yağı'nın, doğal olarak içerdiği zengin vitaminler ile sağlıklı deri ve parlak tüylerin oluşmasını sağlar.

Sağlıklı Sindirim Sistemi
Sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilmesini sağlayarak, yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrufu sağlar. Besinlerden yararlanımı maksimum seviyeye çıkarır, böylece daha az ve kuru dışkı atılımı sağlar.

Kalp Sağlığı
Kalp kontraksiyonlarını arttıran Taurin ilavesi ile sağlıklı bir kalp fonksiyonu sağlar.
Tartarsız ve Sağlıklı Dişler
Kalsiyum, fosfor ve diğer minerallerce zenginleştirilmiş özel içeriği ve tanecik yapısı ile diş sağlığını korur, tartar oluşumunu yavaşlatır.

Güçlü Bağışıklık Sistemi
Kullanılan doğal probiyotik ürünler ile organizmanın en çok enerji kullandığı sindirim işlemi sürecinde, parazit ve bakterileri bağırsaktan temizleyerek bağışıklık sistemini destekler ve organizmanın diğer yaşamsal fonksiyonları için enerji tasarrufu sağlar.

Beyinsel Gelişim
Beyin gelişimi için temel bir besin olan DHA ile işitme, görme ve beyin fonksiyonlarını optimum düzeyde destekler.

Dengelenmiş Vitamin ve Mineral İçeriği
Dengelenmiş vitamin ve mineral içeriği ile daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için gerekli tüm ihtiyacını karşılar.

Beslenme Tablosu

Yağ İçeriği

Protein

D3 Vitamini

E Vitamini

A Vitamini

Analitik Bileşenler
Protein % 26
Yağ İçeriği % 11
Ham Kül % 7
Ham Selüloz % 3,5
Omega 6 % 3,6
Omega 3 % 0,6
Beslenmeye Bağlı İlaveler
Vitamin A 20000 IU/Kg
Vitamin D3 1200 IU/Kg
Vitamin E 320 mg/Kg
Vitamin C 120 mg/Kg
Glukozamin 800 mg/Kg
Kondroitin 550 mg/Kg

Vade Farksız

       3

TAKSİT

Vade Farksız

3+3 6

TAKSİT

*6 taksit kampanyasından 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde faydalanabilirsiniz. Deniz Bank ve Ptt Bank hariç.

Vade Farksız

3+4 7

TAKSİT

500 TL ve üzerindeki siparişlerinizde kapıda ödeme kullanılamamaktadır.
500 TL ve üzerindeki siparişlerinizde kapıda ödeme kullanılamamaktadır.
  • Kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verildiğinde kargo firması 5 TL tahsilat hizmeti ücreti almaktadır.
  • Tahsilat hizmeti için alınan bu ücret, kargo taşıma ücreti dışında kargo firması tarafından talep edilen bir ücrettir.
  • 500 TL ve üzerindeki siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneği kullanılamamaktadır.
  • Aynı gün içinde 500 TL altında birden fazla sipariş girebilirsiniz.
  • Yurtiçi Kargo ile Kapıda nakit ödeme seçeneğinde kredi kartı kullanılamaz.