Çağatay'ın mamaları nasıl formüle ediliyor?

Çağatay ın mamaları nasıl formüle ediliyor?

Tüm formüllerimiz AAFCO ve FEDIAF standartlarının çok üzerindedir ve her yönüyle mükemmel bir şekilde dengeli olarak hazırlanmıştır.

Omega6 ve Omega3 oranları, sağlıklı deri ve tüy kalitesini destekleyecek ve enflamasyonu yani deri üzerinde iltihaplanma ve kızarıklık riskini en aza indirgeyecek şekilde dengelenmiştir.

Kalsiyum, Fosfor ve Magnezyum seviyeleri, kemik ve dişlerin güçlü gelişimini sağlamak, idrar yolları ve böbrek sorunlarını engellemek üzere mükemmel bir şekilde ayarlanmıştır.

Protein ve enerji düzeyleri, dostlarımızın gelişim sürecini, aşırı kilo alımı olmadan, sağlıklı bir şekilde sağlamak için hassasiyetle belirlenmiştir.

Özellikle sıcak iklimlerde, dehidrasyonu yani sıvı kaybını ve kas kramplarını önlemek için tüm formüllerimize elektrolitler eklenmiştir.

Sağlıklı ve güçlü kas gelişimi için son derece önemli olan aminoasitler formülasyonlarda hassas bir şekilde dengelenmiştir.

Ayrıca her formülde, yüksek sindirimi ve sağlıklı sindirim sistemi gelişimini sağlamak için probiyotikler kullanılmaktadır.