Temizmama.com'da satılan özel mamalar ile standart mamalar arasındaki farklar nedir?

Temizmama.com da satılan özel mamalar ile standart mamalar arasındaki farklar nedir?

Her sınıftaki mamalarımızda, aynı kalitede ve aynı hammaddeler kullanılmaktadır. Özel ve standart mamalarımız arasındaki fark, hammadde kullanım oranlarıdır. Ve tabi ki, mamalardaki ayırımlardan biri de içerisinde kullanılan et çeşidinin yani tavuklu veya kuzulu olmasının belirlenmesidir.

Standart mamalarımızda üstünde durduğumuz konu, ödenen paranın karşılığını, besin değerlerini en yüksek seviyede tutarak verebilmektir. Nitekim, Çağatay ın doğrudan satış stratejisi sayesinde, standart mamalarımız, Türkiye deki komisyon zincirinde 3 veya 4 kat daha pahallıya satılan ve Süper Premium olarak adlandırılan bir çok mamanın üzerinde bir kalitededir.

Standart mamalarımız dahil, bütün formüllerimiz, öncelikli olarak kedi ve köpeklerin daha uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için özenle hazırlanmaktadır.

Özel mamalara gelince, kullanılan hammaddelerin tazeliği bakımından ve Çağatay ın bana hiçbir kısıtlama getirmemesinden dolayı, Bu mamaların şimdiye kadar hazırladığım en yüksek sevideki formüllerin içerisinde olduğunu söyleyebilirim. Özel mamalardaki, yüksek fiyat avantajı, maksimum lezzetti, performansı ve korumayı sağlayan bazı kıymetli hammaddelerin daha yüksek oranlarda kullanılmasına izin vermektedir.Ayrıca özel mamalarımız, standart mamalar gibi dostlarımızın tüm yaşam evrelerine hitap edecek çeşitlilikte üretilmektedir. Hammaddelerin farklı oranlarda kullanılmasından dolayı ise özel ve standart mamalarda küçük fiyat farklılıkları vardır.