Bonacibo yavru ve Bonacibo yetişkin kedi mamaları arasındaki farklar nelerdir?

Bonacibo yavru ve Bonacibo yetişkin kedi mamaları arasındaki farklar nelerdir?

Özel Kedi mamalarımızın tümü, sağlıklı vücut kondisyonunu ve kilo kontrolünü sağlayacak şekilde formüle edilmiştir, Parlak tüy yapısı ve sağlıklı deri oluşumu için, hamsi yağından elde edilen omega 3 yağ asitleri ile zenginleştirilmiştir. Aynı zamanda, sağlıklı sinir sistemi gelişimi sağlamak için esansiyel bir besin olan taurin oranı arttırılmıştır. Tüy yumaklarının atılımını kolaylaştırmak için gerekli selüloz değerlerine sahiptir. Ayrıca, taş ve kristal oluşumu gibi üriner sistem ile ilgili oluşabilecek problemlerin, riskini azaltmak için, mamalarda PH ve mineral içeriğinin dengelemesine hassasiyetle özen gösterilmiştir.

Bonacibo Yavru Kedi Maması ile kedinizi, sütten kesimden itibaren, 8 ila 10 aylık olana kadar besleyebilirsiniz. Bu sürecin son iki ayında, yetişkin kedi maması, yavaş yavaş verilmeye başlanabilinir.Yavru Kedi Maması, arttırılmış enerji ve vitamin içeriği ile hamile ve emzirme dönemindeki kediler için idealdir.

Hamile kediler için, hamilelik döneminin, son üçte birlik kısmında yani son 20 günlük süreçte, Bonacibo Yavru Kedi Maması kullanılmalıdır. Doğum sonrasında ise, yavru kedi maması, süt üretimine yardımcı olacak enerjiyi ve mineralleri fazlasıyla içerdiğinden, sütten kesime kadarki süreçte anne kedi için son derece faydalı olacaktır.

Bonacibo Yetişkin Kedi ve Bonacibo Taze Kuzu Etli Kedi mamalarımız, tüm ırklardan yetişkin kedilerin, tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Dostlarımız, ergin hayatları boyunca, bu mamalar ile beslenebilir. Bazı kediler, değişik tatlar tercih edebilmektedir, böyle durumlarda, iki protein kaynağı arasında hiçbir problem yaşanmadan geçiş yapılabilir.

Daha düşük enerji içeriği ile, Bonacibo Light ve Sterilize Kedi maması, kısırlaştırılmış ve fazla kilolu kediler için idealdir. Azaltılmış mineral içeriği ile, kedilerimizde görülebilecek, idrar yolu problemlerinden, taş ve kristal oluşumunu riskini minimize etmektedir.

Kedileriniz İçin