Micho Yetişkin Kedi Maması ile Mito Mix Yetişkin Kedi Maması arasındaki farklar nelerdir?

Micho Yetişkin Kedi Maması ile Mito Mix Yetişkin Kedi Maması arasındaki farklar nelerdir?

Türkiye nin en çok satan kedi maması Micho nun, en başarılı ve en popüler reçetelerimden biri olduğunu söyleyebilirim. Bu başarının, kedileri son derece cezbeden, mamanın tazeliğinden ve yüksek tavuk içeriğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Micho, içeriği ile Avrupa da kesinlikle süper premium olarak sınıflandırılabilir, Fiyatı ise, doğrudan satış avantajı sayesinde muadili olan diğer mamaların çok altındadır.

Tüm Çağatay mamaları olduğu gibi, Micho ve Mito ; iyi bir vücut kondisyonu sağlamak ve tüm besinsel gereksinimleri fazlasıyla karşılamak üzere tüm yetişkin kediler için formüle dilmiştir Aynı zamanda, sağlıklı sinir sistemi gelişimi sağlamak için esansiyel bir besin olan taurin oranı arttırılmıştır. Tüy yumaklarının atılımını kolaylaştırmak için gerekli selüloz değerlerine sahiptir. Ayrıca, taş ve kristal oluşumu gibi üriner sistem ile ilgili oluşabilecek problemlerin, riskini azaltmak için, mamalarda PH ve mineral içeriğinin dengelemesine hassasiyetle özen gösterilmiştir.

Mito nun içeriğinde, Micho ya göre daha fazla sebze yani bitkisel protein kullanılmıştır. Kedilerimizin renkli mama tanelerini ayırt edememelerine rağmen, bazı müşterilerimiz, renkli tanecikleri görsel olarak daha cazip bulmaktadır. bu nedenle, Mito üretiminde insan sağlığına uygun ve dostlarımıza herhangi bir zararı bulunmayan, AB onaylı renklendiriciler kullanılmaktadır. Aynı renklendiriciler; makarna, pasta ve kurabiye yapımında da kullanılmaktadır.

Kedileriniz İçin