Mamada tazeliğin avantajları

Çağatay’ın doğrudan satış stratejisi sayesinde ürettiği mamalar, üretim tarihinden sonra en fazla 2 ay içerisinde dostlarımızla buluşmaktadır. Bu tazelik temizmama.com ’daki mamalar ile beslenen dostlarımızın en büyük avantajlarından biridir.

Tazelik hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

1990 yılında İngiltere Leeds Üniversitesi'nden Hayvan Besleme Uzmanı olarak mezun olan David Southey, mezun olduktan sonra 2 yıl İngiltere'deki çiftlik ve hayvanat bahçelerine beslenme konusunda danışmanlık yaptı.

Kedi köpek maması sektöründe çalışmaya 1992'de vitamin üreten BASF firmasında Avrupa Pet Uzmanı olarak başladı. Burada, kedi kopek vitamin premikslerinin ve müşterilerin yaş & kuru mama formüllerinin düzenleme ve geliştirilmesinde görev aldı. BASF'de sadece kedi kopek maması için yeni bir premiks tesisinin dizayn edilmesini, kurulmasını ve geliştirilmesini sağladı.

Bundan sonraki işinde, senelik 140.000 ton kapasitesi ile İngiltere'nin en büyük kuru kedi köpek maması üreticisi olan ve sadece fason üretim yapan Golden Acres Ltd. Şirketinde "Besleme Uzmanı & Satış Direktörü" olarak çalıştı. Burada, satış ve müşteri servisi departmanlarını kurdu ve geliştirdi. Fason olarak üretilen süper premium kuru kedi köpek mamalarının formülasyon hazırlığında ve geliştirilmesinde bulundu ve şirketin, süper premium mama piyasasında büyümesine önemli katkıları oldu.

2007'de kendi bağımsız danışmanlık şirketini kurdu. Şu anda 18 ülkeden 80'i aşkın müşterisinin ürün geliştirme projeleri ve üretimi üzerine çalışan 3 tam zamanlı personeli bulunmaktadır.

20 senedir aralıksız kedi köpek beslenme uzmanı olarak çalışmakta olan David Southey ayrıca, İngiltere Kedi Köpek Maması Üreticileri Derneği Katkı Komitesi'nin ( http://www.pfma.org.uk ) eski başkanıdır.

Şirket web sitesi: http://www.southeyconsultants.com